יום שלישי, 27 באפריל 2021

שמפו המגן מנזקי הקיץ והכלור!סרקל קיץ! Sarekal

 שמפו לילדים שמגן על השיער מנזקי כלור ?עם ד"ר פישר סרקל קיץ שמפו ומרכך זה קיים!

הפתרון הבדוק לטיפול בשיער גם מפני נזקי הקיץ והכלור !
עונת הקיץ הגיעה ואיתה השמש, הים והבריכה. כל אמא יודעת שבכל קיץ הילדים מבלים שעות רבות בשמש והבילוי המועדף במיוחד על כולם הוא לשחק בבריכה וללכת לים.

מה שלא כל אמא יודעת הוא שכמו שאנו שומרים על בריאות העור בהגנה מפני חשיפת קרני השמש המזיקות, חשוב לשמור גם על בריאות השיער והקרקפת של ילדנו. 

ממחקר שבוצע ב-2019 בקרב אנשים המבלים בבריכות שחייה באופן תדיר, עלה כי: 72% הרגישו יובש בשיער, 67% חשו יובש בקרקפת ו-65% התלוננו על רגישות בעור הקרקפת. עוד ידוע כי קרני השמש פוגעות באופן ישיר במרקם השיער ובעור הקרקפת. על מנת לשמור על בריאות ילדנו, פיתחו במעבדות המחקר והפיתוח של ד"ר פישר תכשירים ייחודיים ובלעדיים שבנוסף לשמירה על היגיינת השיער מסייעים גם בהתמודדות עם נזקי הקיץ והכלור על השיער והקרקפת. סדרת סרקל קיץ מכילה שמפו ומרכך לילדים, המותאמים לשימוש יומיומי גם ללא שהייה בבריכה. התכשירים ללא דמעות, נבדקו דרמטולוגית ועברו את מבדק סנסיטיב - המעיד על התאמה לעור עדין ורגיש במיוחד.
הסדרה מבוססת על רכיב ייחודיPeach leaf extract  - שמקורו במחוז Yamanashi  השוכן למרגלות הר הפוג'י, באתר מס' 1 לגידול אפרסקים ביפן. תמצית עלי האפרסק נחשבת כבעלת סגולות רבות כאשר אחת מהן נבדקה מחקרית והוכחה כמסייעת בטיפול ובהפחתת נזקי כלור ובמניעת יובש הנגרמים לשיער ולעור הקרקפת כתוצאה משהייה במי הבריכה.

הנוסחה הייחודית של סרקל קיץ מכילה רוזמרין, שומרת על השיער רך ונקי, מתירה קשרים ומסייעת בשמירה על לחות, גמישות וחיוניות השיער, למראה שיער בריא, חזק ומלא ברק. בריח המוכר והאהוב של סרקל הנשאר לאורך זמן.

סדרת סרקל של ד"ר פישר הינה הסדרה המובילה והאהובה על הורים וילדים, המסייעת בשמירה על היגיינת השיער כבר למעלה מ-30 שנה וכוללת מגוון תכשירים לשימוש יומיומי.

מבצעי השקה לתחילת חודש מאי:

סופר פארם: השני ב-10 ₪, רשתות השיווק: 19.90 ₪ 

תכולה: 750 מ"ל

להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת הפרטיים ורשתות השיווק.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה