יום ראשון, 8 בנובמבר 2020

ראש נקי עם ד"ר פישר!חדש חדש חדשששש

 גן וכיתות א'-ה'  חזרו ללימודים ואיתם ה כ י נ  י ם!

חוזרים ללימודים עם ראש נקי מדאגות!

חדש מד"ר פישר - סרקל אקטיב שמפו ומרכך טיפוליים

ומסרקל אקטיב - הדור הבא של מסרקי הכינים

שנת הלימודים כבר החלה ותקופת ההסתגלות מאחורינו, אז אחרי שהכרנו את החברים, הגננות והמורות, חשוב להכיר את ה"חברים" שבאים ללא הזמנה - הכינים. על ידי טיפול יעיל עם המוצרים הנכונים, ניתן למנוע את בואם ולשמור על ראש נקי מדאגות ומכינים גם בתקופת הלימודים.

לקראת שנת הלימודים הבאה עלינו לטובה, ד"ר פישר משיק מוצרים חדשים לשמירה על היגיינת השיער: שמפו ומרכך טיפוליים בסדרת סרקל אקטיב המכילים נוסחה מחוזקת המשלבת רוזמרין עם ארבעה שמנים ארומטיים לשמירה מירבית על היגיינת השיער ובנוסף, מסרקל אקטיב - מסרק צפוף שיניים יעיל במיוחד עם טכנולוגיית שיני היהלום המסייעת ללכוד ביעילות מירבית כינים וביצי כינים.

השמפו והמרכך המיועדים לטיפול מחוזק עברו בדיקות בטיחות מחמירות: דרמטולוגית, אופטלמולוגית, אל דמע ובדיקת סנסיטיב להתאמה לעור רגיש במיוחד. מכילים פרו ויטמין B5 המעניק לשיער לחות, רכות וגמישות למראה שיער בריא ובריח נעים מאוד. המוצרים מכילים שילוב ייחודי ויעיל במיוחד של תמצית רוזמרין עם ארבעה שמנים ארומטיים המסייע בהגנה ובשמירה מירבית על היגיינת השיער ובכך מפחית את את סכנת ההידבקות בכינים.

  • שמן עץ התה: ידוע בהשפעותיו האנטי בקטריאלית ואנטי פטרייתית ולו מגוון שימושים: נוגד דלקות, דוחה חרקים, פרעושים וכינים  והרגעת כוויות שמש.
  • שמן עץ הנים: תחליף בטוח ויעיל לכימיקליים שמטפלים בבעיית הכינים. השמן אינו גורם לגירויים או גירודים בקרקפת ומסייע בשמירה על שיער נקי מכינים.
  • שמן גרניום: שמן בעל תכונות ריפוי רבות ובהן דחיית יתושים וכינים, נפלא למגוון תועלות לבריאות העור וכן מאזן נפשית ופיזית.
  • שמן למון גראס: שמן הידוע בתור מרחיק יתושים, טפילים, כינים ואף מסייע לטיפול בטפיל סקביאס.

 


בנוסף, משיק ד"ר פישר את מסרקל אקטיב – מסרק צפוף שיניים העשויות מפלדת אל-חלד להסרה נוחה ויעילה במיוחד של כינים וביצי כינים. מדובר בדור הבא של מסרקי הכינים עם טכנולוגיית שיני היהלום העוזרות ללכוד כינים וביצי כינים ביעילות מרבית. סירוק תדיר של השיער במסרק צפוף שיניים פוצע את הכינים ובכך מונע מהן להתרבות על השיער. למסרקל ידית נוחה לאחיזה לסירוק קל ויעיל, המתאים לכל סוגי השיער, עדין ובטוח לשימוש.

טכנולוגיית שיני היהלום הינה פטנט ייחודי. שיני המסרק בנויות במבנה יהלום הגורם לחיכוך נוסף על השיער. תצורה ייחודית זו מאפשרת גירוד מיטבי של השערה ובכך מקשה על הכינים וביצי הכינים לעבור והן נלכדות באופן יעיל יותר ומהיר יותר.

מסרקל אקטיב:

מחיר מומלץ לצרכן: 49.90 ₪, להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת וברשתות המובחרות.

סרקל אקטיב שמפו ומרכך טיפולי מחוזק:

תכולה: 450 מ"ל, מחיר מומלץ לצרכן: 34.90 ₪, להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת וברשתות המובחרות.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה