יום שני, 16 במרץ 2020

אבקת סידן לילדים! איך נותנים לילדים סידן? "DENSITY KIDS" פיתוח ישראלי יחיד מסוגו בעולם!


בס"ד
אין על החוכמה היהודית בעולם זה ידוע - והנה, עוד פיתוח ישראלי יחיד מסוגו בעולם- תוסף סידן אמורפי באבקה לילדים בשם:
"DENSITY KIDS"  

חברת הביו טכנולוגיה הישראלית "אמורפיקל" משיקה בימים אילה פיתוח ייחודי וראשון מסוגו בארץ ובעולם-  תוסף סידן אמורפי באבקה, המסייע להתפתחות מיטבית של ילדים ונוער!
מחזק את המערכת החיסונית, מסייע בבניה תקינה וחיזוק העצמות, המפרקים והשיניים.
אין אמא שלא מודאגת וחושבת על מצב הסידן של ילדיה-כי מה לעשות רוב הילדים אינם מגיעים לכמות המספקת והרצויה של סידן מהתזונה היומיומית. מינרל חשוב לבניית עצמות השיניים והשלד.
אז במקום לשכנע את הילד לשתות עוד כוס חלב , ניתן לתת לו שקית אבקה טעימה (הטעם הוא כמו האבקות ממתקים של הילדים כך שהילדים לא יסרבו ליטול את הסידן הזה) ולהיות רגועה שסגרנו עוד פינת בריאות ביום .

לפי סקר "התזונה הלאומי" 2016  של משרד הבריאות  78% מכלל בני הנוער בישראל אינם צורכים מספיק סידן, בהתאם להמלצות. מחסור במינרל בגוף הילד והמתבגר, בגילאי 4-18 בהם נבנית עיקר מסת השריר, העצם ומבנה השן שילוו אותו שנים ארוכות, עלולה להשפיע על בריאות ילדינו ואיכות חייהם, עם העלייה בתוחלת החיים.

תוסף "DENSITY KIDS" (דנסיטי קידס) בטעם תפוז מתקתק, פותח בטכנולוגית "ננו" - המתקדמת כיום בעולם!  בזכות השימוש ב"ננו טכנולוגיה" התאפשר פיתוח תוסף המבוסס על חלקיקים בגודל זעיר, המסיסים פי 120 מתוספים מוכרים אחרים ובעלי יכולת ספיגה משופרת של פי 2-4.6 יותר, מתוספים המוצעים כיום על המדף.
השילוב של המבנה האמורפי הייחודי וחלקיקי הננו, יוצרים אפקט כפול-  זמינות ביולוגית גבוהה של הסידן והגעה יעילה לאברי המטרה, המקנים לתוסף אפקטיביות גבוהה בשימוש.

התוצאה:
- חיזוק המערכת החיסונית.
- סיוע בצבירת מסת עצם ובנית שלד ומפרקים חזקים יותר.
- סיוע בחיזוק וצמיחה של השניים, לבריאותן לאורך שנים.
- סיוע בפעילות תקינה של  הלב, מערכת העצבים וקרישת הדם.
- מסייע לבריאות והתפתחות טובה יותר.

"DENSITY KIDS" מוצע באבקה בטעם תפוז, שילדים אוהבים!
התוסף מיועד לגילאי 4-18 ומוצע במנות אישיות, נוחות לשימוש ונשיאה מחיר מארז "DENSITY KIDS" הכולל 60 מנות של 150 מ"ג הוא 169 ש"ח לצרכן. המוצר כשר פרווה. לרכישה ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע. קו מידע 1700-70-9524.


"DENSITY SPORT" הינו תוסף חדשני מסדרת "דנסיטי" המבוססת על מינרל הסידן האמורפי, פיתוח חברת הביו טכנולוגיה הישראלית "אמורפיקל". "אמורפיקל" הינה החברה הראשונה בעולם לפיתוח וייצור מינרל סידן אמורפי כתוסף,  עליו מתקימים בימים אילה מחקרים קליניים במרכזים רפואיים מובילים בארץ ובחו"ל. לחברה 121 פטנטים, מתוכם 39 רשומים והשאר 82 במספר, בבחינה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה