יום רביעי, 26 בפברואר 2020

"אקטיב שמפו" לטיפול בקשקשת ונשירה ולחיזוק שורשי השערה! pso easy"אקטיב שמפו" מבית "PSO EASY" לסיוע בטיפול בקשקשת ונשירה!
 סובלים מנשירה? קשקשים? בעיות עור בקרקפת?

מאד מטריד ואינו נעים!

מה עושים???
הכירו את - "אקטיב שמפו"


-שמפו המשלב יחד באיזון מושלם  עשרה רכיבים מהצומח, יחד עם מינרלים חיוניים מים המלח לכדי פורמולה מרגיעה, משקמת, מחטאת, בעלת אפקטיביות מידית הנשמרת אורך זמן!
בין צמחי המרפא המשולבים ב"אקטיב שמפו" - קלנדולה, טימין, שורש ליקריץ, אלוורה, עץ התה, קמפור, הממליס ואחרים, שרכיביהם הפעילים מוצו ישירות מהעלה ושורש או בהפקת השמן האתרי האופייני להם. חשוב לציין - השמפו נטול קורטיזון ורכיבים אלרגניים כפרבנים, צבע ותמציות ריח. 
"אקטיב שמפו" נועד לשימוש יום יומי כטיפול ומניעה, לטובת חיטוי הקרקפת ואיזון רמת החומציות, ליחוח ושיקום העור העדין באמצעות השמנים הטבעיים, ניקוי השיער מהקשקשת והעשרת שורשי השיער ברכיבים פעילים המזינים אותו ומסייעים בין היתר- במצבי נשירה.
 "אקטיב שמפו" של מותגPSO EASY , נבדק דרמטולוגית ובטוח לשימוש לנשים מניקות, במהלך ההריון ובילדים מגיל 4 ואושר לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי ורשויות הבריאות האירופאיות.
המוצר אינו פוגם בתוצאות החלקת שיער, אינו מותיר שכבת שומן על השיער ועור הקרקפת וניתן לשלבו עם טיפולים אחרים.

 מדי יום בתקופת הטיפול, הרטיבו את השיער והקרקפת מים פושרים/חמים וחפפו עם השמפו האקטיבי. שיטפו וחיזרו על הפעולה שוב. הפעם עסו את האזור השער והקרקפת למשך 1-2 דקות ושטפו ביסודיות.
את "אקטיב שמפו" של PSO EASY   ניתן לרכוש ישירות באתר החברה www.psoeasy.co.il או בבתי המרקחת ורשתות הטבע המובחרות, במחיר 65 ש"ח ל 200 מ"ל. לפרטים טלפון 02-6722544
* במקרה של בעיות עור כרוניות ונגעים עמוקים בעור הקרקפת, ניתן למצא בסדרת הטיפוח לשיער של PSO EASY "תחליב קרקפת טיפולי" לעיסוי על שיער לח ונקי, לאחר החפיפה וללא שטיפה הנספג באופן מלא, מבלי להותיר תחושה שומנית בשיער. התחליב, מבוסס גם הוא על תמציות צמחים, שמנים אתריים ומינרלים מים המלח, להזנת עור הקרקפת ושיקומו במהלך שבועיים עד שלושה של טיפול יומי (בממוצע) שאחריו ניתן לחזר ולהשתמש ב"אקטיב שמפו" כטיפול ומניעה. עלות PSO EASY "תחליב קרקפת טיפולי"  129 ₪ ל-125 מ"ל. 
וקבלו גם טיפים לטיפוח עור הקרקפת-
טיפים-  עשה ואל תעשה בטיפוח השיער ועור הקרקפת הנוטה לקשקשים:

 - עסו את הקרקפת בכריות האצבעות ולא עם הציפורניים בזמן החפיפה. עיסוי אגרסיבי או גירוד עלולים לגרות את אזור הקרקפת ואף לפצוע אותו.
- חפיפה במים חמימים במקום חמים מאד, עדיפה. המים החמים מיבשים את הקרקפצ ומעודדים גירוי ותחושת חסר נוחות.
- הישארו סבלנים להוראות השימוש במהלך הטיפול. יש להקפיד בחפיפה יומיומית. תוצאות הטיפול בקרקפת עשויות לארוך כשבוע עד שבועיים, לפני שיופיעו תוצאות חיוביות.
- אל תפסיקו את הטיפול ברגע שהגעתם לתוצאה הרצויה. על מנת למנוע הידרדרות וחזרת הקשקשת, שלבו את השימוש השמפו הטיפולי בשגרת הרחצה, לפי הצורך.
- השתדלו לצבוע את השיער במוצרים שאינם כימיים. במהלך תקופות של התפרצויות הימנעו מצביעת השיער על מנת שלא להחמיר את התסמינים.

לפרטים נוספים -בקרו באתר החברה- http://www.psoeasy.co.il/

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה