יום שלישי, 28 בינואר 2020

מד"ר פישר באהבה- קמיל בלו ללא בישום! dr-fischerסדרת מוצרי התינוקות קמיל בלו של ד"ר פישר מתחדשת:

מגבוני קמיל בלו ללא בישום

ד"ר פישר מתחדשים – והפעם במגבונים! מגבוני קמיל בלו ללא בישום !

מה שטוב לבייבי שלי!

עור התינוק הוא עדין ורגיש במיוחד, הרבה יותר מעורם של מבוגרים. לכן כאשר משתמשים במגבונים, חשוב לתת את הדעת לא רק על המגבון עצמו אלא יותר מכך למרכיבי המוצר שבאים במגע עם עור התינוק. המגבונים החדשים קמיל בלו ללא בישום הינם מגבונים רכים ועדינים במיוחד המכילים רכיבים עדינים המתאימים במיוחד לעורם של תינוקות, ללא פראבנים, ללא SLS וללא אלכוהול וצבע.

הורים רבים מעדיפים להשתמש עבור התינוק הרך במגבונים עדינים ללא בישום. בדיוק מסיבה זו פיתחו במעבדות המחקר והפיתוח של ד"ר פישר את מגבוני קמיל בלו ללא בישום. המגבונים הינם היפואלרגניים, מועשרים בתמצית פרחי הקמומיל המסייעים בהרגעת העור ומכילים פרו ויטמין B5 ואלנטואין המסייעים בשמירה על מראה עור בריא ומותאמים לחומציות הטבעית של העור.

המוצר החדש מצטרף לסדרת קמיל בלו, סדרת מוצרי התינוקות הוותיקה והמוכרת של ד"ר פישר אשר מלווה את ההורים בישראל בהצלחה רבה כבר למעלה מ- 50 שנה. מיליוני ילדים בישראל, אשר גדלו על תכשירי ד"ר פישר, הם ההוכחה כי ילדך מקבל את הטוב והבדוק ביותר.

תכולה: 4*64 יח', מחיר מומלץ  לצרכן: 15.90 ₪

ניתן להשיג ברשתות הפארם, השיווק, בתי המרקחת ובחנויות הנבחרות.


"בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ד"ר פישר": בד"ר פישר משלבים למעלה מ-50 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, כמקובל במפעלי תרופות, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה