יום רביעי, 7 באוקטובר 2015

הפעם-המלצה על מוצרי שופרסל shufersal

בעבר הלא כ"כ רחוק, משהו כמו לפני 5 שנים + אחורה, לציבור השומר כשרות ברמה הגבוהה, לא היה טעם ורצון להכנס לסופרמרקט לא חרדי /לטעום משהו באירוע בכשרות רגילה / למצוא חומרי אפיה מיוחדים בכשרות מהודרת.
אך לאחרונה, אנו רואים יותר ויותר מהפכה, באולמות בהשגחה בסיסית התחילו להכניס ירק נקי מחרקים , מוצרים מיוחדים בהשגחה מעולה, וגם בסופרמרקטים ניתן לצאת עם עגלת קניות מכובדת בכשרות מעולה.
אם אתם גרים בסביבה לא חרדית, תוכלו למצוא סביבכם סניף של שופרסל-בפורמט-"שופרסל שלי" או "שופרסל דיל" .
לרשת שופרסל מותג בית תחת השם, ניחשתן נכון, "שופרסל" . ובו מגוון רחב של מוצרים- מקפואים, יבשים, עד מוצרי חלב בכשרות מהדרין.
לדוגמא, לפני ערב ראש השנה, לקחת מהשופרסל מוצרים לצורך אפייה, וכולם -בכשרות חת"ם סופר או בד"ץ.כמו כן, בחלק מהסניפים קיימת מחלקה אורגנית בשם "גרין", ובה שלל מוצרים אורגניים וטבעיים, חלקם בכשרות מעולה . שווה לעקוב אחרי המבצעים-בחודש שעבר בשופרסל גרין מכרו ממרח שקדייה בכשרות הבד"ץ של חברה מעולה ב35 ש"ח בלבד- מה שבב"ב מוכרים ב40 שח ומעלה.
שווה לעקוב, ואף לעשות כרטיס חבר (לא חייב להיות אשראי). הכרטיס הוא חינם, ומקבלים בדואר קופונים למוצרים שונים בשופרסל, או, ניתן להוריד את האפליקציה של שופרסל ושם טוענים את הקופונים . שווה!
ותזכרו, שאני המלצתי!

#שופרסל   #שופרסטאר
 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה