יום ראשון, 23 באוגוסט 2015

חדש בישראל- וולטרן אמולג'ל פורטה להקלה על כאבי מפרקים לאורך זמן- עד 12 שעות voltaren

דלקות ?כאבי פרקים? כאבים חזקים בעקבות נקע או מתיחת רצועה? מה עושים במקרים כאלו כדי להימנע מלקיחת כדורים רבים דרך הפה לשיכוך כאבים?
מוצר חדש בישראל- וולטרן אמולג'ל פורטה .
 
את המוצר הרגיל רובכם מכירים, אך כאן מדובר בוולטרן בעל ריכוז כפול מהוולטרן הרגיל, המקל על כאבים עד ל12 שעות!
מתאים לשיכוך כאבי גב, כאבי פרקים, טראומות בעקבות פציעה, נקע, חבורה גדול וכואבת , קריעת רצועות ועוד מקרים כואבים ולא נעימים  .


היתרון הגדול- בשונה מכדורים- העוברים דרך הקיבה, וולטרן אמולג'ל פורטה הוא למריחה חיצונית על העור, וכך פועל ישירות על המפרקים ומקל על הכאב .מסקר שנערך עבור המותג העולמי וולטרן נמצא כי הצריכה השנתית הממוצעת של כדורים לאדם הסובל מכאבים חזקים הינה עד 986 כדורים בשנה!

עיקר יעודו של הוולטרן אמולג'ל פורטה הוא עבור הסובלים מכאב מפרקים -תופעה שכיחה ואנשים רבים סובלים מתופעה זו לאורך חייהם. כ- 28% מהאוכלוסייה סובלים מכאבי פרקים, כאשר שכיחות כאבי הפרקים עולה עם הגיל וגדלה עם עודף משקל. כמו כן, נמצא שנשים סובלות יותר מכאבי פרקים ומעוצמת כאב חזקה יותר.
הברך היא האזור השכיח ביותר בכאבי פרקים (ללא קשר לגיל או מין) ונמצא שלגנטיקה יש השפעה גבוה לסיכוי לכאבים אלו.
כאבי פרקים קשורים למוגבלות בעבודה וירידה באיכות החיים כאשר בארה"ב נמצא שמבוגרים בעלי כאבי פרקים בעלי סבירות גדולה פי 3 לדווח על בריאות ירודה מאשר אלו ללא (27% למול 8%)

אנשים שסובלים מכאבי מפרקים מתקשים לבצע מטלות ופעולות המעמיסות על המפרקים - קימה מישיבה לעמידה, הליכה למרחקים גדולים, עמידה ממושכת, עליה וירידה במדרגות, כניסה ויציאה ממכונית וכדומה...

וולטרן אמולג'ל, סדרת התכשירים המובילה בישראל לטיפול – בכאבי גב, שרירים ופרקים מתרחבת ובימים אלו מושקת בישראל תוספת חדשנית לסדרה: וולטרן אמולג'ל פורטה.

וולטרן אמולג'ל פורטה מכיל ריכוז כפול- 2.32%  של   Diclofenac Diethylamine (בהשוואה לוולטרן אמולג'ל) ומכיל גם תוספת של PERMEATION ENHANCER המאפשר הגברת החדירות של החומר הפעיל- דיקלופנאק לתוך העור. הרכב חדשני זה מאפשר הקלה על כאבי המפרקים עד 12 שעות ב- 2 מריחות יומיות בלבד, קל ונוח במיוחד לסובלים מכאב כרוני.
סדרת וולטרן אמולג'ל לשיכוך כאבים, הינה סדרת משחות לשימוש מקומי (טופיקלי) הנמכרות ביותר בעולם ובעלות פרופיל בטיחותי גבוה שנבדק במספר רב של מחקרים.
המוצר מומלץ בעיקר לסובלים מכאבים כרוניים במפרקים והינו אנטי דלקתי, ועל כן מפחית משמעותית את הנפיחות ואת כאב המפרקים ומאפשר לחזור לנוע בחופשיות. בנוסף נמצא במחקר שוולטרן אמולג'ל פורטה הפחית את הכאב משמעותית יותר בקרב הסובלים מכאב חמור יותר.

מוצר חובה בכל בית של עוסקים בספורט ואפילו לא מקצועי כגון הליכה וכדומה. ובכל בית בו מבוגרים או סובלים מבעיות הנ"ל.

מחיר מומלץ לצרכן: 94 שקלים לאריזה המכילה 100 גרם.

להשיג ברשתות הפארם ובתי המרקחת הפרטיים ללא מרשם רופא.

 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה