יום שלישי, 26 במאי 2020

עור ידיים יבש בגלל חיטוי- "אקטיב קרם " מבית PSOEASY

בשל המצב אנו מרבים בחיטוי ושטיפת ידיים מוגברת, תחושת לחץ וחסר וודאות, יובש עונתי ואלרגיות אביב- מהווים יחד מרשם בטוח להתפרצות בעיות עור ועוד
טוב לדעת שיש את

"אקטיב קרם" שילוב של 21 צמחי מרפא ומינרלים - מהווה פיתרון טבעי ובטוח לטיפול בבעיות עור נפוצות


חיטוי ושטיפה מוגברת של הידיים והגוף, תחושת המתח המחלישה את מערכת החיסון, נוסף על היובש העונתי והלבלוב מחולל האלרגיות, הינם מרשם בטוח להתפרצות והחרפה בדלקות עור נפוצות – כפסוריאזיס, יובש, שפשפת, אדמומיות ותחושת גרד באברי הגוף השונים.
מותג PSOEASY המתמחה בפיתוח מענה טבעי למגוון בעיות עור נפוצות משיק את "אקטיב קרם" - מיצוי של 40% רכיבים פעילים טבעיים בקרם אחד, מרוכז במיוחד וחסכוני – המתאים לטיפול בכל הגוף!                            
שילוב סינרגטי של 21 צמחי מרפא, שמנים אתריים ומינרלים מים המלח בנוסחה ייחודית ומאוזנת,  מציגה יעילות גבוהה בטיפול בתסמינים שונים של בעיות עור נפוצות! מריחת של כמות קטנה על האזור הדלקתי/ מגורה/ פגוע, יכולה לסייע ולהציג תוצאות ניכרות לעין, תוך זמן קצר יחסית.
שמן שקדים מתוקים, שמן זרעי ענבים ושמן דקל אפריקני, מסייעים בריכוך העור, באיחוי סדקים ופציעות. צמחי הכוכבית, קמומיל וקלנדולה, מסייעים בהרגעת האדמומיות וגירויי העור. בשילוב מיצוי רוזמרין מהווים הרכיבים יחד פורמולה אנטי דלקתית המסייעת בין היתר בהגנה על העור הפצוע מפני חדירת מזהמים. אליהם מצטרפים צמח המהוניה, מיצוי שורש הליקריץ, שמן עץ התה ו"דו שן משולש" הידועים כבעלי תכונות אנטי דלקתיות ואנטי בקטריאליות כמו גם בעלי תכונות איחוי סדקים ושיקום העור, הפועלים גם לעצירת דימום, עצירת הפרשות מהעור ושיפור יכולת ההחלמה של רקמות פגועות. לבסוף, מיצוי אלוורה ומינרלים מים המלח, ילחחו את העור ויסיעו לשיקום והחלמה מלאה.
בעת התפרצות של בעיית עור כפסוריאזיס, סבוריאה, אלרגיה, שפשפת או כל רגישות ו/ או פגיעה בעור, יש לנקות את האזור, לייבש היטב ולעסות כמות קטנה על האזור הפגוע, פעמיים ביום. יש לחזור על הפעולה 14 יום ברציפות.
שימו לב: גם אם נראית הטבה לאחר ימים ספורים יש להמשיך בטיפול למשך שבועיים ימים ללא הפסקה.  לאחר תום השבועיים ניתן להמשיך ולהשתמש בקרם לפי הצורך.  אין כל מניעה בשימוש בקרם גם לאחר תקופת הטיפול.
אקטיב קרם נספג בקלות לאחר דקות, אינו מכתים ומאופיין בריח צמחי - טבעי מאחר ואינו כולל רכיבי ריח סינטטיים , משמרים או כל רכיב העלול לגרות את העור או לעכב את החלמתו.

את "אקטיב קרם" של PSO EASY  ניתן לרכוש, כשאר מוצרי הסדרה, ישירות באתר החברה www.psoeasy.co.il או בבתי המרקחת ורשתות הטבע המובחרות, במחיר 99 ₪  ל 100 מ"ל   או באריזת חיסכון בכמות של 250 מ"ל במחיר של 199 ₪  . לפרטים טלפון 02-6722544

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה