יום רביעי, 31 באוקטובר 2018

חדש בישראל-תרסיס אורגני שאינו ג'ל-לחיטוי ידיים! DR. BRONNER’S

חשוב לכם מוצרים אורגנים? שומרים על הטבע ועל הבריאות?
אם כך בוודאי שמעתם על המותג הידוע מארה"ב- ד"ר ברונר'ס DR. BRONNER’S
שלאחרונה נכנס לישראל ועכשיו בהשקה אצלינו בארץ של -
תרסיס חיטוי אורגני להיגיינת הידיים בניחוח לבנדר-ושאינו ג'ל! מי כמוני אינו אוהב את מרקם הג'ל של ג'ל החיטוי הידועים הנמכרים בארץ, אשר רוב הפעמים משאירים תחושת דביקות בידיים.

אם כי ג'ל חיטוי הוא מוצר נצרך במיוחד עבור אמא לפעוטות-אם זה אחרי החלפת חיתול מחוץ לבית, אם זה חיטוי ילדיי הילדים ביציאה מהמעון והגן.

התרסיס, שאינו ג'ל, משמיד חיידקים במהירות כאשר מים וסבון אינם בנמצא.

ניסנו את התרסיס , ונוכחנו כי התרסיס קל ונוח לשימוש, מותיר על העור תחושה נעימה  ומפיץ ניחוח של לבנדר . בנוסף לפעולת ניקוי הידיים וחפצים שונים- כגון צעצוע שנפל על מדרכה מלוכלכת או מושב האסלה בשירותים ציבוריים- התרסיס יכול לשמש גם כמרענן ומבשם אוויר, מצעים ובגדים ובשעת הצורך אפילו כדאודורנט.

הבקבוק מיוצר מ-100% פלסטיק ממוחזר המכיל 59 מ"ל. התרסיס האורגני להיגיינת הידיים בניחוח לבנדר, משמיד חיידקים ומנקה באמצעות פורמולה של רכיבים צמחיים טהורים בלבד: אלכוהול אורגני, גליצרין אורגני ושמן לבנדר אורגני.

המוצר מאושר על פי תקן למזון אורגני ותקן סחר הוגן ומספיק לכ-500 שימושים, הוא יעיל כמו מוצרים קונבנציונליים אך אינו מכיל כימיקלים מיותרים ומזיקים. התרסיס מנקה, מבשם ומוסיף ניחוח טבעי.
רכיבים: אלכוהול אורגני מפרויקט סחר הוגן (62%)*, מים, גליצרין אורגני, שמן לבנדר אורגני (*הרכיבים מאושרים סחר הוגן ע"י Fair for life).

הצעות נוספות לשימוש: חיטוי מושב אסלה בשירותים ציבוריים, חיטוי צעצועים וטלפון נייד ועוד. ניתן גם להיעזר בתרסיס למניעת ריחות לא נעימים ע"י ריסוס באוויר או על חפצים עם ריח לא נעים, כדי ליהנות מהניחוח הנהדר של הלבנדר.
קומפקטי וקל- מומלץ בכל תיק.

מחיר מומלץ לצרכן: התרסיס האורגני להיגיינת הידיים בניחוח לבנדר יימכר בכ-29.90 ₪.
במהלך חודש נובמבר המוצר יימכר במחיר השקה של כ- 22.50 ₪- שווה לרכוש אפילו כמה שיהיו בבית, בילקוט הילדים ובתיק העבודה והמעון.
ניתן להשיג: בבתי הטבע וברשתות השיווק השונות ברחבי הארץ.


למידע נוסף אודות ד"ר ברונר'ס ומוצרי החברה, בקרו באתר https://www.drbronner.com/

מוצרים נוספים של דר ברונר'ס 

 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה