יום רביעי, 27 ביוני 2018

יריד האופנה sheek me שבוע הבא בגבעת שמואל ועד 70% הנחה!

 שלום יקרות!
מעדכנים אתכן ששבוע הבא סוף סוף עונה: יריד אופנה ישראלית בכ- 70% הנחה!!
 ביריד שיק מי בגבעת שמואל!


כניסה וחניה חינם!

 
  יריד האופנה FASHION199 מבית ירידי SHEKK ME והסטייליסטית לימור כץ חוזר במהדורת קיץ
ומציג הנחות סוף סוף עונה מבית עשרות מעצבות ישראליות מובילות!
כלל הפריטים ביריד יוצעו ב- 20%-70% הנחה ועד סכום מקסימאלי של 199 ש"ח!אף על פי שבתחילתו של חודש יולי במרבית חנויות ורשתות האופנה מתחילות ירידות מחירים והנחות, בדרך כלל מדובר על הרשתות ההמוניות הגדולות והבינלאומיות. ייחודו של יריד FASHION199 החוגג בדיוק שנה להיווסדו, הוא בריכוז מעצבים ישראלים שבמשך יומיים בלבד יורידו את מחירי פריטיהם, בתחומי הביגוד והאקססוריז בעשרות רבות של אחוזים ממחירם המקורי, כשמחיר השיא לפריט לא יעבור בהתחייבות את סכום ה- 199 שקלים.

 

שמלת מליסה מבית הדס 189 ש"ח

 


 בין אלפי פריטי האופנה שיהיו ביריד יהיה ניתן למצוא מגוון רחב של פריטים טרנדים וקיציים שישמשו את הרוכשות לעונת האירועים שבעיצומה ולחגים הקרבים. בין היתר, שמלות ערב לאירועים, שמלות יומיומיות חולצות, אוברולים, גלביות, חצאיות, תיקים, תכשיטים, סרטים וכיסויי ראש ואפילו לראשונה בגדי ספורט! טווח ההנחות יעמוד בין 20%-70% מהמחיר המקורי!


שמלת מעטפת סטודיו שחרית ב199 שח ביריד

 
בין מעצבי האופנה הבולטים: לינור אברג'יל- LYA FASHION, שדה בר, סייל'ה, HADAS עיצוב אופנה, הילולים מטפחות עם שיק, שחרית, צ'פצ'ולה, FEYGE, אתכסיא- מטפחות יפות, אלמוג כיסויי ראש, סהר שטרית כיסויי ראש, עדי שרעבי, mish-mash, דר מטפחת, עדושה, LIZA, ChenZ, הדס תכשיטים, אתי'קה- שרשראות בד, פנגרה, ליאור בן חן, סטודיו שני, ורז איזיק, ג'ודי ביגוד, בריזה בגדי ספורט, סקאי גרין, eva tralala by johanna, נפוקה ועוד!
 
3/7- יום ג'- בין השעות 12:00-23:00
 
4/7- יום ד'- בין השעות 10:00-22:00
יריד  #Fashion199- רחוב זבולון המר 4 פינת מנחם בגין גבעת שמואל. לפרטים נוספים: www.Sheek.Me
 
 
 #Fashion199


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה