יום חמישי, 4 במאי 2017

מתנות לידה, רעיון למתנת לידה לבת, רעיון למתנת לידה לבן, בייבי קייקס, babycakesמתנת לידה לבן?מתנת לידה לבת? קיבלתי את המארז המהמם הזה ללידה ואני מאוהבת! 
המארז נרכש מהאתר בלי צורך לצאת מהבית , ומגיע עם משלוח לבית היולדת ואפילו לבית היולדות לבקשתכם !
האתר נקרא http://www.babycakes.co.il//  בייבי קייקס , וכמו השם המתוק כל המארזים להזמנה מתוקים! המבחר גדול ומתאים לכל תקציב- כל תקציב והמארז שלו !


המארז שבתמונה נקרא "בייבי קייק משולב " , לא רק יופי אלא מכיל גם דברים שימושיים-  שמיכה דקה, חיתול בד, בגד גוף, קופסא למוצץ, גרביים, מגבת פליטה לכתף ודובי !הכל כ"כ איכותי ויוקרתי! על בגד הגוף רקום דובון , גם על המגבת, הכל עטוף במקצועיות , ואפילו קשור בגומיות יפות. חשיבה על כל פרט!

עכשיו תמיד שמישהי יולדת ורוצים לשלוח לה מתנה עוד כשהיא בבית החולים - קשה למצוא שליחות מהירה כזו, בבייביקייקס המשלוח הוא בין  24-36 שעות ואם בתחומי גדרה חדרה אפילו באותו היום!
המתנה אלי הגיע (תחום תל אביב) תוך 24 שעות, עטופה בקרטון מעוצב יפה ופרקטי, מצורף כרטיס ברכה , הכל מתוקתק ואפילו השליח מורגל ומוסר את החבילה בקריאת מזל טוב לבבית.בדיון שערכתי בקבוצות שונות בפייס ושאלתי מי הייתה רוצה מתנת לידה כזו? הרוב המוחץ היו בעד ! במיוחד אם מדובר בלידה לא ראשונה או שניה שיש הכל כבר בבית וכאן זה תוספת מפנקת. 
אגלה לכן בסוד שבקרוב באתר בייביקייקס אפשרות לתוספות שוקולדים , וכן קיים כבר באתר אופציה של הרכבת מארזים !
יש אפשרות קיימת למארזי בנים, מארזי בנות, ואפילו תאומים!
ולא תאמינו - יש גם שוברי מתנה ומתנות שניתן להוסיף לאמא, לאבא ולאחים כדי שאף אחד לא ירגיש מקופח כמו חולצת סופר אבא לאב, חולצה לאחות, סט ספא מפנק לאם לפיה במבחר לחצי  כאן  

אז שיהיה במזל טוב ,ושנשלח מתנות לבתי החולים רק בשמחות!

לדף הפייס של בייביקייקס  https://www.facebook.com/babycakesisrael/s

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה