יום שלישי, 21 במרץ 2017

ספר חדש ויחוד "אירוח בקלי קלות" מאת שירן בן שמעון לוי ומירי בן דוד ליוי פעמית סטור peamitstor

פסח, עונה של אירוחים והתארחויות, 

אם את בצד המארח- עבודה לא קלה מחכה לך אך מלאה סיפוק כי אין כמו לארח, ואם את מתארחת- גם לך לא חסר עבודה ובינהם השקעת מחשבה בקניית מתנה למארחת.

לשני הצדדים מתאימה הכתבה היום - הגיע לידי ספר חדש חדש על המדפים, מבית "פעמית סטור " (כן כן רשת החנויות לחד פעמי הפזורים בכל רחבי הארץ שאין עקרת בית שלא מכירה ולא רוכשת משם).

הספר נקרא" אירוח מושלם בקלי קלות" , מאת שירן בן שמעון לוי ומירי בן דוד ליוי .

מה מיוחד בו?

147 עמודים בהם עצות שימושיות ,רעיונות לעיצובי שולחנות אירוח לפי נושאים - מחגים ומועדים עד ימי הולדת, מסיבות, אירוסין, שבתות חתן ועוד, . הספר צבעוני ומרהיב, המון תמונות המדגימות אירוחים ועיצובים שונים לשולחנות המבוססים לא על כלים קבועים התופסים מקום בבית אלא דווקא דרך שימוש בחד פעמי הנמצא בחנויות, ואם כל זאת התוצאות מרהיבות !


הספר מעולה כחלק ממתנה למארחת-אפשר להביא את הספר בצירוף כלי בית או אפילו סט כלים.

ואם את מהמארחות-חובה לך ספר כזה בבית הנותן שפע רעיונות ! אני רוכשת כזה עכשיו מתנה לאימי ולחמותי!לפני כחודש ערכתי סעודת ברית לבננו שנולד בבית , כמה חבל שלפני לא הכרתי את הספר!!! כ"כ הרבה רעיונות קלים לעשייה ומשדרגים את השולחן, באותם סכומים שקניתי את החד פעמי לסעודת הברית הייתי קונה ע"פ הדגם בספר את הכלים והיה יוצא לי משודרג יותר! בעז"ה בברית הבאה!

לקחתי רעיונות מהספר לעיצוב שולחן פורים - ע"פ הטיפים מהספר.
הרעיון לשולחן פורים בספר

 - להניח מפיות בצבעים בולטים כי זה פורים, לפזר רעשנים ואביזרי פורים בין הצלחות- בחרתי לשלב מגילת אסתר יפיפיה שיש לי  בבית שלא חשבתי שתוסיף קסם לשולחן, ומסכות צבעוניות פורימיות כמו בתמונה בספר, ואכן השולחן השתנה ללא היכר!

הביצוע שלי בהשראת הספר!


את הספר "אירוח מושלם בקלי קלות" ניתן לרכוש בסניפי פעמית סטור ברחבי הארץ וברשתות סטימצקי וצומת ספרים.
אז שיהיה חג שמח , מעוצב ויפיפיה, עשיר בשמחה וכמובן כשר!
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה