יום חמישי, 23 בפברואר 2017

סאקרה פורים 2017- המוצרים, ומראה החד קרן! sacarapurim17 איך להתאפר כמו חד קרן

היי יקרות!
השבוע כמיטב המסורת השנתית הוזמנתי להשקת קולקצית איפור פורים 2017 של רשת חנויות סאקרה הנמצאות במיטב הקניונים!
אז מה היה לנו שם ומה הלהיטים השנה?
הכיבוד

איך להתאפר כמו חד קרן?
איפור חד קרן
הלהיט האופטימי של השנה- חד קרן בגוונים מטאליים רכים למראה אופנתי מחויך.
· על פנים נקיות מורחים פריימר לעמידות מקסימלית של האיפור ומייק אפ בגוון המתאים לעור.
· מציירים את הקשת עם סט מברשות האיפור המקצועי לפנים ולגוף וסט צבעי האיפור המטאליים לפנים ולגוף – בשלב הראשון מכיוון קו הריסים התחתון של העין השמאלית כלפי מטה לפי סדר הגוונים הבא משמאל לימין: ורוד, כחול, סגול וכסף. בשלב השני מכיוון הגבה הימנית כלפי מעלה לפי סדר הגוונים הבא מימין לשמאל: ורוד, כסף, סגול וכחול.
· מעצימים את העיניים- בעזרת מברשת מסט המברשות PARTY TIME וצללית כסף מטאלית משרטטים קו איליינר בצמוד לריסים העליונים. לסיום- שכבה נדיבה של מסקרה שחורה מקולקציית PINK.
· מדגישים את השפתיים והשיער- את השפתיים עם צללית ורודה מסט צבעי האיפור המטאליים לפנים ולגוף (בעזרת מברשת שפתיים מסט המברשות) ואת השיער עם גווני ורוד וכחול מצבעי השיער הזמנייים.


להשלמת המראה: קשת חד קרן שנמכרת בגרושים ברשת SACARA!!

 ועם אילו מוצרים?
המוצר החדש המדהים השנה-סט צבעי איפור מטאלי מקצועי לפנים ולגוף

ערכת איפור מקצועית הכוללת שישה גוונים מטאליים -  (כסף, זהב, כחול, ירוק, ורוד פוקסיה וסגול)לאיפור מקצועי של הפנים והגוף, החל מ"נגיעות" קלות של הגוונים באיפור קיים וכלה ביצירת אפקטים בוהקים ייחודיים.
איך משתמשים? טובלים במים מכחול מסדרת סט מברשות איפור מקצועי לפנים ולגוף ובוחרים בגוון הרצוי להשגת האפקט המתאים. בסיום השימוש מקפידים על סגירה הרמטית של הערכה למניעת התקשות הצבע.  להסרת הצבע מהעור מומלץ להשתמש במסיר איפור.
מעולה ליצירת מראה החד קרן וכל מראה אחר!

 המבחר בחנויות-

ולמי שאוהבת להיות מיוחדת -איך ליצור מראה גולגולת?
איפור גולגולת

על פנים נקיות מורחים פריימר לעמידות מקסימלית של האיפור ומייק אפ בגוון המתאים לעור.
· מתחמים ומאפרים את אזור העיניים- בעזרת עיפרון חידוד שחור 215 משרטטים קוי מתאר מעל ומתחת לגבה ובצמוד לקו הריסים העליון והתחתון. מניחים צללית מטאלית כסופה מסט צבעי האיפור המטאליים לפנים ולגוף בסמוך לגשר האף ומוסיפים פס חתולי גם מעל קו הבננה.
· מעבים את הגבה-בעזרת סט מברשות האיפור המקצועי לפנים ולגוף וגוון שחור מפלטת צבעי האיפור המקצועית לפנים ולגוף צובעים את הגבות.
· מדגישים את האף- משרטטים קווי מתאר בהתאם לתמונה בעזרת עיפרון חידוד שחור 215 וממלאים בעזרת הגוון השחור הנמצא בפלטת צבעי האיפור המקצועית לפנים ולגוף .
· "אוטמים" את השפתיים- מציירים שפתיים מוגזמות עם הצללית המטאלית הכסופה ומוסיפים פסי רוחב ואורך באמצעות הגוון השחור.
הצעת הגשה: ציפורניים ארוכות המתכתבות כמעט אחד לאחד עם הלוק הכולל שלך. בעזרת לק בסיס לבן ולק משרטט בגוון שחור תוכלי להגיע לתוצאות מרשימות במיוח
ד!

חומרי עבודה מומלצים -

פלטת שפתונים מקצועית שעולה רק 29.90!
ערכת שפתונים מקצועית להבלטה הברקה והעצמת צבע השפתיים(וגם הפנים). כוללת 12 גוונים מקסימים ביניהם ניוד, סגול, חמרה ואדום ומאפשרת, בשל צורתה הייחודית, ערבוב מושלם של כמה גוונים יחד.
הוראות שימוש: בעזרת מכחול שפתיים מורחים לפי הצורך, ניתן לטפוח בקלילות להשגת מראה עדין יותר.

בחנויות עוד מגוון רחב של חומרים - צבעי שיער זמניים, פלטות איפור מקצועיות , אביזרים לפורים ולכל השנה בכלל -כמו קשתות סיכות וכדומה. והכל מחירים שווים לכל נפש! כדאי להכנס כל השנה ובמיוחד לפני פורים !


חג פורים שמח!!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה