יום שלישי, 31 בינואר 2017

עדשות מגע מולטי פוקל, מולטיפוקל עדשות מגע, ג'ונסון & ג'ונסון , MULTIFOCAL

הוזמנתי שבוע שעבר להשקת "עדשות מגע מולטיפוקל" של ג'ונסון -חברה ידועה ומוכרת בתחום עדשות המגע.
הפעם מדובר על עדשות מגע הנותנות מענה לאלו העונדים משקפיים מולטיפוקל , שעד היום לא יכלו להשתמש בעדשות מגע. בדר"כ מגיל 40 מתחילים לענוד משקפי מולטי פוקל, אבל בכל גיל חשוב ורוצים להראות יפה וטבעי ללא משקפיים!
באירוע נכחו מנכ"ל החברה אופטימטריסטים ומומחים שעשו לנו בדיקות ראייה והתאמה לעדשות .
לדעתי מדובר בחידוש מרענן, כאחת שחוזרת עכשיו לאחר עשר שנים הפסקה לענוד משקפיים שוב . חשוב לי בכל גיל להראות טוב , להתאפר, להראות מצויין במראה של ללא משקפיים!

מידע מקצועי על העדשות העדשות-

ה'דור החדש' בעדשות מגע מולטי פוקל הגיע לישראל!

ג'ונסון & ג'ונסון משיקה עדשת מגע מולטי פוקל בטכנולוגיה ייחודית הנותנת פתרון לאנשים הסובלים מפרסביופיה – 'זוקן ראיה'
רבים המגיעים לגיל 40, מתחילים להרגיש אי נוחות בעיניים לאחר קריאה ממושכת וקושי בראייה מקרוב. מדובר בתהליך הנקרא פרסביופיה ('זוקן ראייה'), הנובע מסיבות פיזיולוגיות הקשורות ברובן לעדשה התוך-עינית ולתהליכים שהיא עוברת במהלך השנים.
פרסביופיה היא השלב בו נוצר ליקוי ראיה המתבטא בחוסר יכולת לראות בבירור מקרוב. משום כך אנשים הסובלים מלקות זו, מרחיקים את חומר קריאה, חייבים להגדיל את הפונט של הטלפון, זקוקים לתאורה חזקה כדי לקרוא תפריט במסעדה ועוד.  
רבים מהסובלים מפרסביופיה, אינם מודעים לפתרונות ראייה כמו עדשות מגע מולטי פוקל (רב מוקדיות) המיועדות לפרסביופים. עדשות מולטי פוקל מ"הדור הישן" הנמצאות כיום בשוק, אינן לוקחות בחשבון בו-זמנית את השינויים הטבעיים המתרחשים באישון עם הגיל ועם המרשם האופטי.
כדי למצוא פתרון שיבטיח לסובלים מפרסביופיה ראיה אופטימלית, ללא תלות בגודל האישונים, יצאה חברת ג'ונסון & ג'ונסון במחקר שארך חמש שנים, בו פיתחו ולמדו את השינויים המתרחשים בעין בעקבות הגיל ובימים אלו משיקה החברה בישראל, את ה'דור החדש' בעדשות מולטי פוקל- עדשת 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCAL –הנותנת פתרון לאנשים הסובלים מזוקן ראיה.
בזכות הטכנולוגיה הייחודית ,INTUISIGHT עדשת המגע החדשה של ג'ונסון, היא כיום עדשת המגע היחידה בעלת הפרופיל האופטי המשופר, שנותן פתרון לשינויים הטבעיים בגודל האישון הנובעים מגילו של המטופל.
העדשות החדשות מציעות  183 סוגי עיצובי עדשות שונים, המתאימים לפרופיל של כל מטופל לפי תיקון הראייה וגודל האישונים שלו, כמעט "לפי מידה". כך שכל פרסביופי יכול למצוא מחדש את איכות הראייה שלה הוא זקוק ביומיום.
"אנו יודעים שלמטופלים פרסביופיים קשה לעתים קרובות למצוא עדשות מגע שיאפשרו להם את חדות הראייה שלה הם זקוקים, ושממנה נהנו לפני שהפכו לפרסביופיים." אומר ד"ר קורט מוּדי, מנהל מחקר ופיתוח סגמנט הפרסביופיה בחברתJohnson & Johnson Vision Care  . "לכן אנו שמחים להיווכח במחקרינו הקליניים שהמטופלים זוכים מחדש בראייה יציבה ואיכותית מקרוב, ממרחק ביניים ומרחוק. אנו משוכנעים שהאופטומטריסטים יוכלו בדרך זו לענות על  צרכיהם ועל ציפיותיהם של המטופלים הפרסביופים."
 1-DAY ACUVUE MOIST MULTIFOCALנוצרה תוך התחשבות בצרכיהם של המטופלים הפרסביופיים. איכות הראייה שמאפשרת העדשה הרב-מוקדית החדשה תלויה בעת ובעונה אחת במִרכּוּז שלה ביחס לאישון וביישור האזור האופטי עם פרופיל הקרנית, כדי למנוע עיווּתים בראייה.
העדשה עשויה מהחומר  etafilcon A ונהנית מטכנולוגיית LACREON, המאפשרת לחלוח של העין מהבוקר עד הערב ותורמת לצמצום תחושת היובש בעיניים אצל המשתמשים בעדשות מגע.
את העדשות ניתן להשיג בחנויות האופטיקה המובחרות וברשת אופטיקנה

מחיר מומלץ  לצרכן: 250 שקלים לקופסא של 30 עדשות ו- 750 שקלים ל-4 קופסאות

לינק לסרטון עדויות אנשי מקצוע


לינק לסרטון טכנולוגיה


ותזכרו-שעיניים זה לא משחק! קונים עדשות מהותיקים והרציניים ביותר בשוק- עדשות של ג'ונסון!


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה