יום שבת, 23 ביולי 2016

יריד האופנה החדש Unlimited Fashion יולי 2016


אופנה בין מגזרית!

יריד האופנה החדש Unlimited Fashion אשר יערך לראשונה בין התאריכים 28-29/7,  מציע אירוע אופנתי  לנשים חילוניות, דתיות וחרדיות אוהבות אופנה, בנות כל המידות.

היריד החדש אשר על הפקתו מנצחת הסטייליסטית ואשת האופנה לימור כץ, האחראית בין היתר על ירידי Sheek.Me המוצלחים והידועים בקרב המגזר הדתי, מביא רוח חדשה ורעננה לעולם האופנה ומבקש לראשונה לפנות לקשת רחבה של נשים פאשניסטיות מכל הקצוות. היריד, שיערך באווירה אירופאית, יאגד תחתיו לא פחות מ-50 מעצבות ישראליות, אשר יציעו פרטי אופנה, הנעלה ואקססוריז, מכל הסגנונות והסוגים, זה לצד זה, במחירים מופחתים ונגישים, החל מביגוד קז'ואל ועד פריטי ערב מרשימים. לדברי כץ, "תמהיל המעצבים נבחר בקפידה על מנת לספק מגוון אמיתי, ולתת מענה לקהלים השונים. היריד יוצר פסיפס שלם של מעצבות שיכולות להתאים לנשים חילוניות, דתיות וחרדיות. זה ממש לא משנה לאיזה מגזר את משתייכת, כל עוד את משתייכת לקבוצה גדולה מאד בעולם- אוהבות אופנה וסטייל".

ביריד הושם דגש מיוחד על פנייה לנשים ונערות בנות כל המידות ויינתן בו מענה ראוי לפריטי ביגוד ממידות קטנות ועד מידה 52 ועד מידה 45 בהנעלה, זאת לצד אקססוריז משלימים רבים כדוגמת תיקים ותכשיטים, שיוצעו כולם בהנחות בנות 25%-50% ממחירם המקורי. עוד מובטחת אווירה שמחה, עם ברים אלכוהוליים ודיג'יי מקפיץ שיפעלו בכל שעות הפעילות, תחרויות, הגרלות ופרסים רבים בשווי אלפי שקלים. הכניסה ליריד הינה חינם ומותנית בהרשמה מראש באתר www.sheek.me

 בין המעצבים המציגים ניתן למצוא את טלי אימבר, שני יעקבי, נעמה ברוש, קרן מור, MONA-RAY, FISS, Ciporkin Dalit, Mors, Ciporkin Dalit, SHILA, Yael Igor, KEKE- מירית מרלי, קלמנטינה, TantiBecky, Karen A, ליאת ברנדל, SIS2, Feyge, Ofra Lerner. Anat Shahar, Ore'lie, Selfish, BRANT, Alexa ועוד ועוד.

שעות וימי הפעילות:

28/7, יום ה' ,בין השעות 23:00 -11:00, 29/7, יום ו', בין השעות 9:00-16:00.
 
יריד Unlimited Fashion, רחוב אלטלף 3, יהוד. לפרטים: www.sheek.me

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה