יום שני, 9 בנובמבר 2015

מדיבר, ויטמינים לילדים, ויטמינים לילדים מדיבר, מדיבר מבצע , medibeer

החורף בפתח, ואיתו הוירוסים, החיידקים, ההצטננויות, ילדים חולים והפסד ימי עבודה להורים.
ידוע שכשהמערכת החיסונית בגוף חזקה יותר- ההידבקויות קטנות יותר.
נכון, חשוב להזין את ילדנו במזון מלא, בפירות, בירקות, אך כמו שכולנו יודעות הילדים הם עם בררן לא קטן ולא מסכימים לאכול כל דבר.
לכן אני ממליצה להוסיף בימי החורף תוסף תזונה לילדים לחיזוק המערכת החיסונית.
כמו תמיד מיידעת אתכן המבצעים השווים- אז מבצע רק החודש הזה, חודש נובמבר, מבצע מיוחד בנובמבר על מוצרי מדיבר לחורף: חורף פלוס/ מולטיויטמין/ ויטמין  ב- 29.90 ₪ בלבד ! (60 כדורים בכל אריזה!)
שווה שווה שווה.
המוצרים המשתתפים- 
מדיבר מולטיויטמין– סוכריות ג'לי בצורת פירות בטעם תות, המכילות 8 ויטמינים ומינרלים, ללעיסה/מציצה. תכולת המוצר: 60 סוכריות ג'לי.

מדיבר ויטמיןC  – סוכריות ג'לי בצורת פירות בטעם תפוז, המכילות ויטמין C ומיצוי פקעות ורדים, ללעיסה/מציצה. תכולת המוצר: 60 סוכריות ג'לי.  מדיבר חורף פלוס – סוכריות ג'לי בצורת פירות בטעם תפוז, המכילות ויטמין  Cבשילוב פרופוליס, אכיניציאה וסמבוק, הידועים כמסייעים לחיזוק המערכת החיסונית, ללעיסה/מציצה. תכולת המוצר: 60 סוכריות ג'לי. 
 
 

מדיבר חורף - רכיבים להגנה מירבית:

לאכיניצאה מייחסים השפעה על מערכת החיסון וקיצור זמן ההתקררות והשפעת, הפחתת סימפטומים של כאב גרון, שיעול וחום. לאכיניצאה עשויה להיות השפעה גם על מניעת הישנות התקררויות ודלקות במערכת הנשימה העליונה בילדים.
הסמבוק במתן דרך הפה, מסייע לטיפול במחלות מערכת הנשימה כמו התקררות ושפעת. מחקרים מעידים כי מיצוי הפרח ופירות הסמבוק, מסייע להפחית נפיחות בסינוסים ולהקל על גודש באף וכן לטיפול בשפעת  בשל אפקט אנטי דלקתי, אנטיויראלי ונוגד חמצון המיוחס לסמבוק.
*30% פחות סוכר מסדרת מוצרי מדיבר הקודמת (ויטמין סי, מולטיויטמין+, מגה מולטיויטמין, מגה פרופוליס ואכיניצאה)
 
מוצרי החורף הינם חלק מסדרה רחבה של ויטמינים ותוספי תזונה נוספים לילדים, התורמים בסיוע להגנה הטבעית של הגוף, להתפתחות הילד ולתזונה מאוזנת.
.
אתר מדיבר: www.medibear.co.il
 
לחזק את הגוף ואת המערכת החיסונית
עונת החורף הקרה מביאה עימה מלבד גשמי ברכה, גם מגוון מחלות המתבטאות בחוטמים מנוזלים, כאבי ראש וגרון, שיעול וחום. חשוב ומומלץ לנסות למנוע או להפחית את הסיכון לחלות על ידי חיזוק מערכת החיסון של הקטנים. אחת הדרכים היא ליטול תוסף תזונה שעשוי לתרום לשמירה על רמה תקינה של ויטמינים ובכך יסייע לשמור על הגוף חזק ולעבור את החורף בשלום.
ואם אתן שואלות בחכמה-מי היצרן של מדיבר? אז תשמחו לשמוע שיש לו גב חזק-
"ניאופרם "
ניאופרם ביססה את מעמדה המוביל בשוק מוצרי הצריכה הישראלי במשך עשרות שנים של פעילות והצלחות הכוללות, בין היתר, השקה ושיווק של מותגי צריכה בין לאומיים שהפכו להיות מובילי קטגוריה בישראל כדוגמת סימילאק, צנטרום, אדויל, ליסטרין ובלנאום ופיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי החברה (דוגמת דר' עור - סדרת מוצרי דרמו-הקוסמטיקה המומלצת ביותר על ידי רופאי עור בישראל, Beloved - סדרת מזון משלים לפעוטות, ועכשיו גם "מדיבר" – סדרת ויטמינים ותוספי תזונה לילדים .
המבצע בכל רשתות הפארם ובתי המרקחת.
 ובהשגחת הבד"ץ!
 
 
 

 


 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה